Про нас

Компанія Verope – це спільне підприємство засновника Verope, Pierre Verreet та компанії Kiswire з Південної Кореї. Головним напрямком компанії є розробка та виробництво високоякісних сталевих кранових канатів, котрі відповідають різним потребам та стандартам, а також поставки на світовий ринок продуктів конкурентної вартості з відмінним сервісом.
На протязі багатьох років спеціальні сталеві канати Verope демонструють свою надійність та високу продуктивність на різних кранах по всьому світу. Наша мета – постійно розвивати компанію Verope разом з нашими партнерами. Ми ради представити вам в додачу до визнаних моделей наші новітні спеціальні канати Verope, які вже схвалені провідними виробниками кранів.
Окрім постійного оновлення продукції, Verope все більше і більше приділяє уваги сфері обслуговування та логістиці. Наші сервісні центри в Німеччині, Сінгапурі та Китаї вносять величезній вклад в розвиток регіонального сервісного обслуговування.
Продукція та сервіс Verope підтверджені сертифікатом LRQA у відповідності з ISO 9001:2008.
Постійно зростаюча команда Verope залишається вашим надійним партнером, який може запропонувати вам кращі та конкурентоспроможні канати для любих типів застосування. В цьому нам допомагає високоякісна продукція, на яку ви можете покластися.
Ваші потреби – в центрі нашої уваги!